Dojo
Oto my
Treningi
Sukcesy
Najlepsi
Obozy
Mistrzowie
Ciekawostki
Linki
Kontakt
ustaw jako stronę starową
seminaria z Pinna

Tu jesteśmy - dołącz do nas:


www.facebook.com

www.twitter.com

www.instagram.com

www.nasza-klasa.pl

www.nasza-klasa.pl


www.bodaikan.pl


www.szczecin.pl

www.unityline.pl

http://www.ekspert-zdrowia.pl

http://balticmed.pl

strona główna wyślij e-mail
 
podyskutuj z nami na forum
powiększSensei. 6 DAN PIOTR JUSZCZAK
Piotr Juszczak

Założyciel i prezes klubu. Posiada stopień mistrzowski w Karate Shotokan 6 DAN. Wieloletni wychowawca i instruktor karate. Wielokrotny Mistrz Polski karate w kata i kumite. Sędzia karate WKF i ESKA. Laureat ogólnopolskiego konkursu "Mistrz sportu, Mistrz życia" ogłoszonego pod egidą ONZ, w uznaniu pracy na rzecz włączania sportu w rozwiązywanie problemów społecznych oraz poprawę jakości życia społeczności lokalnych. Organizator seminariów szkoleniowych, obozów i zgrupowań sportowych.
Wielokrotnie nagradzany, jako trener za sukcesy sportowe klubu przez Ministra Sportu, Prezydenta Miasta oraz Marszałka Województwa. Twórca autorskich programów z metodyki karate, na podstawie których instruktorzy prowadzą treningi w naszym klubie. GŁÓWNY TRENER KLUBU.powiększEWA GLIŃSKA
Ewa Glińska

Pedagog i socjolog. Sekretarz klubu. Autorka wielu publikacji i prac z dziedziny patologii społecznej dzieci i młodzieży. Wieloletni pracownik naukowy Uniwersytetu Szczecińskiego. Organizator seminariów oraz obozów i zgrupowań prowadzonych w oparciu o opracowane przez siebie programy i metody wychowawcze, które pomagają dzieciom wyzwolić pożądane postawy oraz zaspokoić ich potrzeby psychiczne. W oparciu o bezgraniczną akceptację. W myśl zasady, że: " nie ma złych dzieci są tylko źli wychowawcy". Specjalista z zakresu Diagnozy i terapii rodziny.
Autorka specjalistycznego programu szkolenia w grupie "Tylko dla 5-latków".

BUCHO SZYMON GRZYWACZ
Szymon Grzywacz
Mgr Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Wychowawca, Instruktor karate.
2 Dan w Karate Shotokan. Czynny zawodnik.
Wielokrotny Mistrz Polski, Akademicki Wicemistrz Świata, medalista Mistrzostw Europy i Świata oraz wielokrotny medalista prestiżowych zawodów w Karate WKF i Shotokan. Wychowanek trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczął treningi w naszym klubie w wieku 7 lat.BUCHO ADAM STECZUK
Adam Steczuk
Student Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego. Instruktor i wychowawca. Mistrz Polski oraz wielokrotny medalista prestiżowych zawodów międzynarodowych i krajowych w tym Mistrzostw Europy i Świata w Karate. Wychowanek Sensei Piotr Juszczak. Rozpoczął treningi w naszym klubie w wieku 6 latBUCHO PAWEŁ KASZUBOWSKI
Paweł Kaszubowski

Mgr prawa US, oficer policji. Wychowawca i instruktor karate. 1 DAN w karate Shotokan.
Wieloletni zawodnik i aktywny członek klubu. Wychowanek trenera Piotra Juszczaka.BUCHO JUSTYNA PACZKOWSKA
Justyna Paczkowska
Studentka Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Instruktor i wychowawca.
Wielokrotna Mistrz Polski, Brązowa medalistka Akademickich Mistrzostw Europy w Karate WKF, brązowa medalistka Mistrzostw Świata i Europy w Karate Shotokan oraz wielokrotna medalistka prestiżowych zawodów w Karate WKF i Shotokan. Sędzia karate WKF. Stopień w Karate Shotokan 1 Dan. Czynna zawodniczka. Wychowanka trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczęła treningi w naszym klubie w wieku 8 lat.BUCHO TADEUSZ KOKOTOWSKI
Tadeusz Kokotowski
Mgr informatyk ZUiT. Instruktor karate. 3 Dan w Karate Shotokan. Mistrz Polski oraz wielokrotny medalista prestiżowych zawodów w Karate WKF i Shotokan. Sędzia karate WKF.Instruktorzy wspierający:

Piotr Szumiło
Mgr inż. biotechnolog ZUiT oraz absolwent Wychowania Fizycznego US. Wychowawca, instruktor karate, sędzia karate WKF. 2 Dan w karate Shotokan. Czynny zawodnik.
Wielokrotny Mistrz Polski, Wicemistrz Świata, medalista Mistrzostw Europy i Świata. Wychowanek trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczął treningi w naszym klubie w wieku 10 lat.

Anna Magda
Studentka Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Instruktor i wychowawca.
Mistrz Polski oraz wielokrotna medalistka prestiżowych zawodów w Karate WKF i Shotokan.
Sędzia karate WKF. Stopień w Karate Shotokan 1 kyu. Wychowanka trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczęła treningi w naszym klubie w wieku 9 lat.

Damian Grochola
Mgr inż. elektronik ZUiT. Instruktor karate. Wieloletni zawodnik i aktywny członek klubu. Wychowanek trenera Piotra Juszczaka.

Dariusz Panasiuk
Instruktor Karate. Wychowawca. 1 Dan w Karate Shotokan.
Wielokrotny Mistrz Polski i medalista Mistrzostw Europy. Wychowanka trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczął treningi w naszym klubie w wieku 8 lat.

Agata Łoniewska
Lekarz medycyny. Instruktor i wychowawca. Utytułowana zawodniczka karate i członek klubu.
Wychowanka trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczęła treningi w naszym klubie w wieku 9 lat.

Grzegorz Kaźmierczak
Mgr Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
Specjalista fizjoterapeuta. Instruktor, nauczyciel i wychowawca. 1 Dan w Karate Shotokan. Wychowanek trenera Piotra Juszczaka.

Justyna Beyger
Mgr Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz absolwentka Turystyki i Hotelarstwa US. Instruktor i wychowawca.
Wychowanka trenera Piotra Juszczaka. Rozpoczęła treningi w naszym klubie w wieku 11 lat.

Małgorzata Maryniak
Mgr Biologii US. Wychowawca i instruktor karate. Mistrzyni Polski karate.
Utytułowana zawodniczka i wieloletni członek klubu. Wychowanka trenera Piotra Juszczaka

Przemysław Mielniczuk
Mgr inż. automatyk ZUiT. Instruktor karate. 1 DAN w karate Shotokan. Wielokrotny Mistrz Polski W karate WKF i Shotokan. Wieloletni członek klubu.Copyright 2001-2016 Karate Klub Bodaikan